Anasayfaİletişim
  • Kemal Özer Kimdir?
  • Makaleler
  • Fotoğraflar
  • Videolar
  • Kitaplar
  • Programlar
Konya’da doğdu. Çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalıştı. Bilişim firmalarında yöneticilik yaptı. Halen Yeni Söz Gazetesi’nin Genel yayın Yönetmenliği görevini yürüyor. Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi’nin Başkanı. Yayınlanmış 8 kitabı var. Yeni Söz’de ve çeşitli mecmualarda yazıyor. 2014 FETA ‘Emanet’ ödülüne layık görüldü.

Şimdi sıra biyo-silah EBOLA’lı katliamda!

Makaleler1 Ekim 2014 Çarşamba

Çok önce başlayan biyolojik savaşta yeni bir aşamaya geçildi...

İnsanlık tarihinin merkezinde yeni bir boyut kazanan sıcak savaşın gerçek amacı, bugün Amerika’da da görüldüğü duyurulan EBOLA savaşını gölgelemek olmalı.
 
Geçen hafta ‘EBOLA ile Afrika’yı insansızlaştırmak’ istediklerini yazmıştım. Aslında bir adım daha atmak gerekiyor. Zira asıl amaç dünyayı insansızlaştırmak.
 
‘Hadi canım sen de’ mi diyorsunuz?
 
Böyle düşünenlere yapacak bir şeyimiz yok. Onlar bu satırları okumaya devam ederek zaman harcamamalı. Bizim gibi düşünenler devam ederse, bomba bilgilere sahip olacaklar.
 
Evvela “Ebola salgını ve -bu denli hızlı hazırlanması imkânsız- aşısı önceden yazılmış bir senaryo” şeklinde başlık atan Naturalnews adlı sitede yer alan dehşetengiz bilgileri nakledelim.
 
İnsanlarda denenmeye başlanacak EBOLA aşısını, adı dünya çapında pek çok rüşvet olayına karışan GlaxoSmithKline (GSK)’nın üretecekmiş ya da üretmiş. (GSK yakın zaman önce doktorlara rüşvet verdiği için, Çin tarafından 490 milyon dolar para cezasına çarptırılmıştı)
 
Öncelikle bilinmeli ki, insanlarda denenecek bir aşının üretimi normal şartlarda yasak. Ama Kuş Gribi tezgâhında olduğu üzere bu vicdansız güruh, elbette insanda da denemekten asla çekinmez. Ama bu kez işi şansa bırakmak niyetinde değil.
 
Yaklaşık 6 ay önce, Gine’de tespit ettiklerini iddia ettikleri biyo-silah EBOLA için, normal şartlarda 6 ayda piyasaya aşı süremezler. İddia bu fakat domuz gribi savaşında da güya aşı yoktu, ama ülkelere milyon milyon kutu aşılar satılmıştı.  
 
İnsan katliamı açısından fiyasko, ancak ekonomik açıdan 55 milyar dolarlık bir kârla kapatılan domuz gribi savaşından bu yana tam 5 yıl geçti.
 
Aşıların tartışmasız bir şekilde onay alabilmesi için, 5 yıllık hayvan deneyi gerekiyor. EBOLA’nın domuz gribinden 5 yıl sonra ortaya çıkmış olması tesadüf değildir herhalde.
 
Bu durumda şeytanca hazırlanmış bir senaryo ile karşı karşıya olabilir miyiz acaba?
 
O halde sıkı durun!
 
ABD’de 2007 yılında EBOLA örneklerine(!) dayanarak yapılan tescil müracaatına, 2010 yılında patent verilmiş.
 
Verilen ne? EBOLA Virüsü patenti!
 
Patent aldığını nereden mi biliyoruz?
 
İşte ABD tescili alınan EBOLA Virüsü patentinin numarası: CA2741523A1
 
Peki, bu patent ne ifade eder?
 
İş bu onayla, zayıflatılmış veya ölü virüslerin de mülkiyet koruması patent altına alınmış. Bu sayede EBOLA ile ilgili üretilecek aşı ve ilaçta, otomatikman patent altına alınmış oluyor.
 
Hâlâ ‘şeytan bu işin neresinde’ diye soran varsa, yazıyı okumayı burada kesmesini öneririm.
 
Domuz gribi savaşında ciddi bir tecrübe kazanan şeytan ve avanesi, bu kez işi şansa bırakmamış. Önce virüsü üretmiş, sonra patentini almış, aşı ve ilaç için geçmesi gereken 5 yılın bitimine çeyrek kala, virüsü Gine ve çevresi ülkelere servis etmiş…
 
Garip ama ABD, bugün kendisinde de EBOLA virüsü tespit edildiğini, bir kişinin karantinaya alındığını duyurdu.
 
Aralarında Türkiye’nin de olduğu pek çok ülkede, grip veya yorgunluk emaresi görülen uçak yolcularının apar topar medya ordusu eşliğinde, EBOLA şüphesiyle vakumlayarak hastanelere taşınması, günlerce haklarında yayın yapılması boşuna mı sanıyorsunuz?
 
Bu haberlerle bütün dünyada korku enjekte edilerek, insanların bilinçaltları esir ediliyor. Öte yandan Dünya Sağlık Örgütü, kısa bir süre önce EBOLA aşısının bu yılsonuna doğru üretilmiş olacağını duyurdu.
 
Dünyanın sağlığının emanet edildiği bu Siyonist örgüte ne oluyor da, olmayan bir şeyin üretileceğini duyuruyor? Elbette olmayan bir şey yok! Her şey kurgulanmış! Önce ROCHE’a vuran piyango, bu kez de yine patronu Yahudi olan İngiltere merkezli GlaxoSmithKline (GSK)’a vurmuş.
 
İyisiniz değil mi?
 
Bırakmayın kendinizi şeytanlıklar daha bitmedi…
 
Bu patent ve Obama'nın 31 Temmuz 2014 tarih ve 13674 sayılı idari direktifi ile şayet bedeninizde EBOLA Virüsü varsa, teknik olarak mülkiyeti Amerikan hükümetine ait bir şeyi taşıdığınız için karantinaya alınmanız ve istemeseniz dahi zorla kan örneği vermeniz gerekiyor.
 
Siz hamburger yiyip kola içerken, müzik dinleyip İnternette gezinirken, modayı takip edip vur patlasın çal oynasın yaparken, hukuk önünde EBOLA’ya yönelik işlemlerle ilgili itiraz haklarınız gasp edilmiş...
 
Bununla kalsa iyi…
 
Vücudunuzda federal hükümete ait salgın hastalık belirtisi gösteren bir malzeme taşımaktan dolayı tutuklanabilecek ya da karantina altına alınabileceksiniz. Zira mülkiyeti başkasına ait bir virüsü izinsiz taşımak, ABD yasalarına göre suç.
 
Tirajı komik mi?
 
Değil! Zira ister beğenin, isterse de beğenmeyin. Bu şeytan ve avenesinin çalışma biçimi. Tıpkı onların bilim kurgu filmlerinde izlediğiniz gibi…
 
Bu kadar sürede onay alınamayacağını ve de teknik olarak üretilemeyeceğini, salgın sonrası yaşananların önceden hazırlanmış bir senaryo olduğunun ispat edildiğini söylüyor birçok tarafsız kaynak. Ayrıca aşının muhtemel ve güçlü yan etkilerinden yine hiç söz edilmediğinden bahsediliyor.
 
Bugün özellikle Gine, Liberya, Sierra Leone’da binlerce insanı, sırf bizi ve hükümetlerimizi EBOLA konusunda ikna için öldürdüler. Daha kaç kişiyi öldürecekleri bilinmiyor. Ama niyetlerinin milyonlarca insan olduğu ortada…
 
Siz Afrika’dan Avrupa’ya kaçışın ve pek çoğunun Akdeniz’de boğulmasının tesadüf olduğunu mu sanıyorsunuz?
 
Öte yandan, Güney Amerika kıtasında bir yılda 700 bin insanın ölümüne yol açacağı “öngörülen” yeni bir virüs riski bulunduğu açıklandı.
 
EBOLA’nın sinsice planlanmış ve servis edilmiş Genetiği Değiştirilmiş Virüs yani bir BİYOSİLAH olduğu şüphe götürmez bir gerçek.
 
Bill Melinda Gates Vakfı’nın on yıla yakın bir süredir, Afrika kıtası başta olmak üzere pek çok bölgede insanları yeni salgınlar konusunda bilgilendirme adı altında, bağışıklık sistemlerini çökertecek virüsler yaymış olabileceği şüphesi hızla büyük bir kabul görüyor.
 
Yine EBOLA aşısının duyurulmasından önce çok sayıda ülkede, EBOLA teşhisleri konulacağı, pek çoğunun öleceği, bu nedenle de PANDEMİ hali ilan edilip dünyadaki bütün insanların şeytan aşısı ile aşılanacakları, bunun içinde BM ve Dünya Sağlık Örgütü’nün hazırlık yaptığı belirtiliyor.
 
New York Times gazetesine göre, 2015’de 1 milyon kişi EBOLA yüzünden ölmüş olacak!
 
İsterseniz başa dönelim ve BİYOLOJİK-SAVAŞ’IN süreçlerini özetleyelim:
 
1) Laboratuar çalışmaları (siz ona Biyolojik Savaşı başlatma deyin),
2) Patent dolandırıcılığı ve hükümet direktifleri ile siyasi şantajlar,
3) Virüsün tüm dünyaya servisi,
4) Seyrek ölümler ve insanları hazır hale getirmek için başarısız tıbbı müdahaleler (şimdi bu aşamadayız),
5) Yoğunlaşan ölümler ve küresel çapta sosyal panik,
6) Mezar kazmanın tehlikeli olduğu için, cesetlerin kireç veya asitlerle yakılarak topluca gömülmeleri duyurusu,
7) Aşı keşfi ilanı,
8) Ülkelerden yüz milyarlarca dolarlık aşı siparişi,
9) Küresel PANDEMİ ilanı yahut biyo-savaşın resmiyet kazanması,
10) Zorla aşı için, tehdit, şantaj hatta sıkıyönetim ilanları.
 
İŞİD terörü ya da Ortadoğu’da petrol savaşı mı dediniz?
 
Güldürmeyin Allah aşkına!
 
Biz kafayı, GDO’lu soya ve Mısırla beslenen hayvanların EBOLA’lı sütlerinden yapılmış peynirleriyle yemedik!
 
Şaka bir yana, siz bu canavarların GDO konusunda neden ısrar ettiğini sanıyorsunuz?
 
Şaka yaptığımı sananlar buyurun: www.BioDefense.com
 
Kaç kurbana kaç insan düşecek bakalım!
 
Bayramsa bayramınız mübarek olsun!
OKUNACAK KİTAPLAR
KURBAN KESMENİN PSİKOLOJİK VE METAFİZİK TEMELLERİ
Prof Dr Ali Murat Daryal
M.Ü İlahiyat Vakfı Yayınları


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLİŞKİLİ MAKALELER 
 
 

İsim
Mail
Mesaj
Doğrulama: 4066489
 

Osman (komodo ) Kayacan | 29.12.2015 20:46:00 Nasuhi Maruki ve Akut ekiplerinin virüs yayma konusunda dikkatle izlemekte fayda vardır!

m.ALI | 13.10.2014 14:35:26 INSANOGLU NEDE CABUK UNUTUYOR. Yani domuz gribi 2 diye biliriz o zaman.

Erkan | 11.10.2014 22:17:27 Okullarda yapılan bütün aşılar gereksiz ve zararlı mı, eğer öyleyse buna neden izin veriyor başbakanımız? Saglık bakanının gücü yetmez belki engellemeye o yüzden başbakan diyorum

Mustafa Yetişkin | 09.10.2014 22:35:20 Dünya Savaşı Z (World War Z) filminde: dünya genelinde ve önlenemez bir virüs yayılır, aşısı yoktur. Dünya sağlık örgütü uzun maceralar ve insanlık bitti derken virüsün size geçmesini engelleyen bir aşıyı bütün dünyaya yollar.
- Ayrıca bu filmde açıktan verilen mesajlar: her zaman ezilmiş, ama dünya iyisi ve akıllı .srailliler, buna karşın .sraillilerin iyilik yaptığı ama iyilik yapılmaması gereken akılsız .raplar. .srailin yaptığı duvarlarda boşuna değilmiş, insanlığı korumak içinmiş !

Osman (Komodo) Kayacan | 08.10.2014 15:07:48 Gelecekteki Savaslari Insanlar kazanabilecegini inanmiyorum! Sanirim asil olan sudur....Sehit olabilmek! Bu kadar kötülük karsisinda Insan olan sadece Allah (c.c) yolunda ölebilmesi vardir! Adam gibi ölebilirsek kafidir! Yilmak veyahut pes etmek yoktur! Bu Dünya elbette belirlenmis bir vakte kadar onlarin olacak! Ne mutlu son nefesini Iman ile verebilenlere, gerisi teferuat! Müslüman olarak uyanik olmak ve ayni hatalara düsmemek yeterlidir bence!

omar enbiya | 02.10.2014 23:09:40 tebrikler abicim sizi seviyoruz.

alper | 02.10.2014 23:13:13 Öyle karamsar tablolar ki görünce savaşmadan pes ediyor insan. Ne yapabiliriz. Yol gösterin lütfen. (CEVAP: Biz istiyoruz ki oyuna gelmeyelim. Amacımızda kimseyi korkutup yıldırmak falan değil. Niye pes ediyorsunuz ki? Pes etmek Müslüman'a yakışır mı? Biz bilgilendirdik diye neden tek başına bizden çözüm istiyorsunuz? Çözümü hep birden üretmek zorunda değil miyiz? Konforumuzu bozuk akıl yürütmek ve çözüm üretmek herkesin görevi. Onların hesabı varsa Allah'ın hesabı yok mu sanıyorsunuz?)

mehmet | 01.10.2014 14:58:17 Peki hocam biz bunlarla nasıl baş edeceğiz. Ülke ve devlet olarak ne yapalım ki bunlar avuçlarını yalasınlar. (Cevap: Ferasetli ve basitli davranarka oyunlarına gelmemli, aşı olmamalıyız.)

Hikmetli Kıssalar Gençlere Hisseler
'Gülen Şeytanlar Tarihi' kitapçılarda
İyi Gıda Kötü Gıda
مكائد أبالسة الطعام Şeytan Ye Diyor'un Arapça baskısı çıktı
Şeytan Çıplak
Hangi Suyu İçmeli?
Ramazan Kitabı
Organ Nakli Hakkında Gizlenen Gerçekler
Yediklerimizin İçinde N(E) Var?
Müslüman'ın Diyeti
İletişim
Şeytan Ye Diyor - İnsan Ne Yemeli Ne Yememeli?
Deccal Tabakta

Moral Fm'de: İyi gıda iyi gelecek

+ Devamı


TVNET Sağlık Raporu'ndayız

+ Devamı


Kontv'de Düzlem programının konuğuyuz

+ Devamı


TV24'de küresel tuzakları konuşuyoruz

+ Devamı


Sultanbeyli'de konferans ve imza

+ Devamı


8 Ekim 2018 Ankara KAGEM Konferansı

+ Devamı


İFAM'da gençlerle buluştuk

+ Devamı


Ömer Öztürk Talebe Yurdunda konferans

+ Devamı