Anasayfaİletişim
  • Kemal Özer Kimdir?
  • Makaleler
  • Fotoğraflar
  • Videolar
  • Kitaplar
  • Programlar
Konya’da doğdu. Çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalıştı. Bilişim firmalarında yöneticilik yaptı. Halen Yeni Söz Gazetesi’nin Genel yayın Yönetmenliği görevini yürüyor. Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi’nin Başkanı. Yayınlanmış 8 kitabı var. Yeni Söz’de ve çeşitli mecmualarda yazıyor. 2014 FETA ‘Emanet’ ödülüne layık görüldü.

Şimdi de Jamestown mu?

Makaleler26 Şubat 2014 Çarşamba

Kurguladığı kirli dünyaya erişmek için kılcal damarlarımıza kadar sızmış, büyük bir ihanet şebekesiyle karşı karşıyayız.

Paralel yapı’ olarak adlandırılan bu örgüt; yargı, polis, asker, MİT, gümrükler, milli eğitim, ÖSYM, akademiler, adli tıp, tanık koruma, siyasi partiler, STK’lar, medya, yayıncılık, iş dünyası, tıp, ilaç ve gıda sektörü, Diyanet hatta solcuların içinde bile yuvalanmış...
 
Siyonist ve Evanjelistleri dost, Müslümanları düşman edinmişler.
 
Darbe girişimi, montaj, sahte belge düzenleme, mahremleri izleme, şantaj, tehdit, komplo, sahte delil üretme, vergi kaçakçılığı, kamu kaynakları ve verilerini tahrif, böcekçilik, gümrük sahteciliği, yalan haber, telekız servisi, büyücülük, bilinçaltı sinyalleri, supliminal yayınlar, ihale takipçiliği, beddua seansları, sınav sorularını çalma, gizli servislere veri aktarımı, çilingircilik, kara para aklama, dini duyguları sömürme gibi her türlü suça bulaşmışlar.
 
Son zamanlarda adından çok söz edilir olunan Haşhaşinler, sahte fetva üretme ve cinayet işleme şebekesiydi. Buna rağmen ‘paralel yapı’ kadar mahir değillerdi.
 
Haşhaşin yani İsmaili Mezhebine mensup Fatımiler, başlarına ‘Ubeydullah’ adlı evlatlık bir Yahudiyi halife(!) yapmaktan bile çekinmemişlerdi.
 
Bunlar, onlara bile rahmet okutuyor.
 
Maksatları, Türkiye’ye diz çöktürmek.
 
Bu gizli ve gizemli teşkilatlanmanın adının ve kimlerden oluştuğunun önemi yok.
 
* * *
 
Bu yapı namına çalışan ve Başbakanın kullandığı mekânlara böcekler yerleştiren eski polis A. K.’ı, Tapınakçılar yetiştirmiş.
 
Bunu bile yeni öğreniyoruz! Yazık!
 
Dahası bu polis son 3 yılda 23 kez yurtdışına çıkmış, son 2 yılın 275 gününü yurt dışında geçirmiş. Ama bu durum devletin dikkatini çekmeye yetmemiş.
 
1984’de William Geimer tarafından kurulmuş, Türkiye, Rusya ve Çin’le özel olarak ilgilenen Jamestown (Foundation) Vakfı, paralel yapının bazı adamlarını da eğitmiş.
 
Bu şer odağı vakfı; Donald Rumsfeld, Zbigniew Brzezinski, John McCain, Dick Cheney, James H. Burnley IV, Tom Clancy, Midge Decter, Patrick W. Gross, Sam Nunn, Alfred Regnery, Michael Scheuer, Clayton K. Yeutter gibi Siyonist ve neocon şahinler yönetiyor.
 
Türkiye’de çok bilinmeyen ama CIA, Mossad ve Tapınakçıların’ın eğitim üssü olarak kullandığı Jamestown Vakfı’nın, A. K. gibi çok sayıda kamu görevlisiyle de ilişkide olduğu sanılıyor.
 
Devletin, ülkenin en kılcal damarlarına kadar sızmış olan çetenin karanlık ilişkilerini inceleyecek bir özel ekip kurması, sağlam delillerle yargıya sevk edip, kanını tazelemesi şart.
 
Aksi halde bu beyin bu kirli kanla daha fazla yaşayamaz.
 
Son 100 yılda zaten hayli yıpranan kalbimiz, sağlam bile olsa bunca kiri temizleyemez.


Büyütmek için resme tıklayınız

İsim
Mail
Mesaj
Doğrulama: 7578429
 

Aysenur Ysr | 29.08.2014 00:29:17 bu adamı mutlaka okuyun. gerçekten çok iyi ya

Nesetfr | 17.07.2014 00:17:58 Kısa ve öz olmuş, Allah razi olsun.

HÜSEYN | 24.03.2014 12:10:57 BU ADAM FARKLI YA MUTLAKA OKUYUN

Ali | 03.03.2014 12:26:39 Bu bilgiler başta devlette ve kamuoyuyla paylaşılmalı. Ama hükümetin ya da devletin bu kadar uyumasını açıkçası kabullenmekte güçlük çekiyorum.

ziyaretci | 27.02.2014 11:32:32 Bu yapı sizce nasıl temizlenmeli bunla ilgili bir yazı yazarmısınız?

Hikmetli Kıssalar Gençlere Hisseler
'Gülen Şeytanlar Tarihi' kitapçılarda
İyi Gıda Kötü Gıda
مكائد أبالسة الطعام Şeytan Ye Diyor'un Arapça baskısı çıktı
Şeytan Çıplak
Hangi Suyu İçmeli?
Ramazan Kitabı
Organ Nakli Hakkında Gizlenen Gerçekler
Yediklerimizin İçinde N(E) Var?
Müslüman'ın Diyeti
İletişim
Şeytan Ye Diyor - İnsan Ne Yemeli Ne Yememeli?
Deccal Tabakta

Moral Fm'de: İyi gıda iyi gelecek

+ Devamı


TVNET Sağlık Raporu'ndayız

+ Devamı


Kontv'de Düzlem programının konuğuyuz

+ Devamı


TV24'de küresel tuzakları konuşuyoruz

+ Devamı


Sultanbeyli'de konferans ve imza

+ Devamı


8 Ekim 2018 Ankara KAGEM Konferansı

+ Devamı


İFAM'da gençlerle buluştuk

+ Devamı


Ömer Öztürk Talebe Yurdunda konferans

+ Devamı