Anasayfaİletişim
  • Kemal Özer Kimdir?
  • Makaleler
  • Fotoğraflar
  • Videolar
  • Kitaplar
  • Programlar
Konya’da doğdu. Çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalıştı. Bilişim firmalarında yöneticilik yaptı. Halen Yeni Söz Gazetesi’nin Genel yayın Yönetmenliği görevini yürüyor. Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi’nin Başkanı. Yayınlanmış 8 kitabı var. Yeni Söz’de ve çeşitli mecmualarda yazıyor. 2014 FETA ‘Emanet’ ödülüne layık görüldü.

Cenk Eren'in Ev Hali'nde çok şey

Videolar12 Ocak 2013 Cumartesi


2) 10 Ocak 2013 Perşembe, Cenk Eren'in sunduğu ve CINE5'de yayınlanan Cenk'in Ev Hali programının konuğuydu.1) 3 Ocak 2013 Perşembe, Cenk Eren'in sunduğu ve CINE5'de yayınlanan Cenk'in Ev Hali programının konuğuydu.

Nasipse 17 Ocak'ta başka konular konuşacağız.


İsim
Mail
Mesaj
 

fatma akdemir | 20.01.2013 19:38:39 cenk bey sizin riyasız program sunmanızı öncelikle kutluyorum. diğer sunucular gibi desinler diye birşey yapmadığınızı düşünüyorum vicdanınızın sesini dinlediğiniz seçtiğiğniz konuktan belli oluyor. kemal beyi çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum bende kemal beyden yardım istiyorum doğal tohumlardan fide yetştirme merakım var bu konuda ilerlemem için hangi yolu takib etmeliyim şimdiden teşekkür ederim ALLAHA emanetolun

alpay alper | 18.01.2013 03:47:55 önünde sapka cikarilacak bir sahis,tebrik eder Allah in sefkati üzerinizde olsun,insanimiza sahip cikmanin zamani coktan geldi ve geciyor birey olarak hepimiz duyarli olalim ve destekliyelim kendimizin ve gelecek nesillerin devami icin,insan sevgisi Allah inancinin getirdigi budur. Sizin gibilerinin bu memlekette cogalmasi dilegiyle Kemal Özer bey.

alp aksu | 13.01.2013 19:53:19 hocam Allah razı olsun gerçek milliyetçilik, müslümanlık budur. inşallah sesiniz ve hareketiniz heryerde ulaşır.

İyi Gıda Kötü Gıda
Şeytan Ye Diyor'un Arapça baskısı çıktı
Şeytan Çıplak
Hangi Suyu İçmeli?
Ramazan Kitabı
Organ Nakli Hakkında Gizlenen Gerçekler
Yediklerimizin İçinde N(E) Var?
Müslüman'ın Diyeti
Şeytan Ye Diyor - İnsan Ne Yemeli Ne Yememeli?
Deccal Tabakta

TVNET'te gündemi değerlendiriyoruz

+ Devamı


Ülke Tv'de Belçika saldırısını değerlendiriyoruz

+ Devamı


Akit tv'de terör türlerini konuşuyoruz

+ Devamı


Ülke Tv'de gündemi değerlendiriyoruz

+ Devamı


Canan Karatay'la Ümraniye'de idik

+ Devamı


Her haftasonu Bayezit Kitap Fuarında imza

+ Devamı


12 Haziran'da Başakşehir'deyiz

+ Devamı


İzmit Kitap Fuarında imza

+ Devamı